Breaking News :

nothing found
28-09-2022

Motra e Britney Spears akuzoi miliarderin Musk për vdekjen e maceve të saj – lexojeni arsyen e çuditshme

Advertisement

Motra e vogël e yllit pop Britney Spears, Jamie Lynn ka fajësuar prodhuesin e makinave elektrike Tesla Elon Musk për vdekjen e maceve të saj, raporton TMZ.

Little Spears është zemëruar me motorët jashtëzakonisht të qetë të automjeteve të Musk. Kafshët shtëpiake të shtëpisë së saj nuk e dëgjuan zhurmën e tyre kur ajo kthente veturën prapa Në këtë mënyrë, ajo padashur humbi disa nga macet e saja të preferuara. Për shkak të këtij defekti, ajo e nxiti Musk të ndryshonte tingullin e motorëve të makinave Tesla.

E reja amerikane nuk dha detaje në lidhje me aksidentet me kafshët e saj shtëpiake, as sa ishte numri i viktimave. Por Jamie Lynn Spears pranoi se shoferi ishte gjithashtu fajtor.
Burimi: https://dariknews.bg/novini/liubopitno/sestrata-na-britni-spiyrs-obvini-ilon-mysk-za-smyrtta-na-kotkite-j-2256564

Advertisement

Read Previous

Hoti: Kemi siguruar 40 milionë euro për vaksina

Read Next

Adelina dhe Seriozha krejt stil – publikojnë foton në instagram