Breaking News :

nothing found
18-08-2022

Molliqaj: Kurti nuk po përmend kauzën për të cilën ranë Moni dhe Arbeni

Advertisement

Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka thënë se Kreu i LVV-së, Albin Kurti nuk po e përmend kauzen për të cilën ra në Moni dhe Arbeni. Molliqaj përmes një postimi në Facebook ka theksuar se 14 vite pas protestës, sipas tij, nuk gjejn as edhe një germ nga qëllimi për të cilin u protestua, shkruan Gazeta Blic.

Kliko Këtu për ta parë postimin e plotë të Kryetarit të PSD-së, Dardan Molliqaj

Advertisement

Read Previous

E diela ditë jo pune, do të futet në funksion nga shtatori

Read Next

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni