• 27-10-2021

Milani pëson humbjen e thellë dhe të parën këtë sezon

Milan ka provuar shijen e humbjes për herë të parë në këtë sezon dhe e ka bërë në mënyrën më të keqe.

Kuqezinjtë kanë marrë një leksion futbolli nga Lille në javën e tretë të Europa League, duke u mundur 3-0 në shtëpi dhe duke humbur kreun e Grupit H.

Gjërat kanë filluar të shkojnë keq për vendasit nga minuta e 22-të, kur Romagnoli ka shkaktuar një penallti, që është transformuar nga Yazici.

Mesfushori turk 23-vjeçar ka ndëshkuar dy herë të tjera milanezët në minutat 55 dhe 58.

Read Previous

Shqiptari tërheq vëmendjen e mediave të huaja me mozaikun për Joe Biden

Read Next

Lajm i bujshëm nga Spanja: Dy super-oferta për Ronaldon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: