Breaking News :

nothing found
29-03-2023

Lajm i bujshëm nga Spanja: Dy super-oferta për Ronaldon

Advertisement

Vijon të flitet për të ardhmen e Cristiano Ronaldos.

Sulmuesi 35-vjeçar, i cili ka një kontratë me Juventusin deri në vitin 2022, por sipas asaj që shkruan “Don Balon”, bardhezinjtë mund ti japin lamtumirën 5 herë fituesit të “Topit të Artë” që në merkaton e verës.

Sipas medias në fjalë, në adresë të portugezit ka dy oferta: një nga PSG dhe një nga Kina, por pa përmendur shifra që me shumë mundësi do të jenë shumë të kripura.

Një super-ofertë që mund ti japë fund karrierës së Ronaldos në Europë.

Gjithësesi është ende shumë herët për të folur.

Advertisement

Read Previous

Milani pëson humbjen e thellë dhe të parën këtë sezon

Read Next

Mikrobiologu Panovski kërkon të vendoset orë policore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *