Breaking News :

nothing found
29-09-2022

Kurti: Me 14 shkurt do të ndahet shapi nga sheqeri

Advertisement

Kandidati për kryeministër të vendit Albin Kurti dhe ushtruesja e detyrës së postit të presidentit, Vjosa Osmani e cila në këto zgjedhje garon me listën e Lëvizjes Vetëvendosje, kanë takuar sot qytetarët e Prizrenit, në ecjen përgjatë qytetit, përcjell nmk-post.com
Albin Kurti tha se sot janë vërshuar rrugët dhe sheshet e Prizrenit dhe Klinës nga qytetarë të shumtë të cilët shpresën e kanë me 14 shkurt ku dhe do të ndahet shapi nga sheqeri.
Ai gjithashtu shtoi se nuk do të qeverisë nga inati apo për hakmarrje por do të shërbejë nga detyra dhe besimi sipas programit dhe ligjit./nmk-post

Shih postimin e plotë këtu

Advertisement

Read Previous

Ardit Gjebrea infektohet me virusin korona

Read Next

Të rinjtë e ASH – AAA aktivitet për librin fyes ndaj shqiptarëve