Breaking News :

nothing found
29-09-2022

Ardit Gjebrea infektohet me virusin korona

Advertisement

Moderator i njohur Ardit Gjebrea është infektuar me virusin Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”. Ai shkruan se është dita e dytë sot dhe ka vetëm pak temperaturë.
Dita e dytë pozitiv. Nuk po kam temperaturë shumë të lartë. E c’mund të bëjë njeriu i mbyllur në shtëpi? Menedon gjithmonë për punën dhe në fakt me gjithë vështirësitë që na përballi koha na zhvilloi instiktin e gjetjes së alternativës që në këtë rast do të thotë. E diela shqiptare do të zhvillohet të dielën, sigurisht bashkë por nga shtëpia , ka shkruar ai ne instagram.

Advertisement

Read Previous

Ljubomir Frçkovski propozohet për ambasador i Maqedonisë në SHBA

Read Next

Kurti: Me 14 shkurt do të ndahet shapi nga sheqeri