Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Kosovarja zgjidhet si vajza më e bukur në Gjermani

Advertisement

Miss Grand Germany është një ndër tre kompeticionet më të rëndësishme të bukurisë botërore dhe këtë vit e ka fituar bukuroshja me origjinë nga Kosova Arlinda Prenaj.

Ajo është shpallur më e bukura e Gjermanisë, ndërsa në vitin 2019 ishte shpallur Miss Grand Kosovo.

Arlinda do të përfaqësojë Gjermaninë në gara tradicionale.
Advertisement

Read Previous

Moti stabil deri të premten, për fundjavë borë në viset më të larta

Read Next

REGJISTRIMI I POPULLSISË DO TË KUSHTOJË 8.5 MILION EURO