Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post se janë kryer 2366 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 493 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni. Gjithastu 450 pacientë janë regjistruar si të sheruar dhe 15 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Rama bie dakord me Pfizer: Vaksinimi nis në janar, i papranueshëm diferencimi i BE

Read Next

Përfituesit e 6000 denarëve, qeveria zgjat afatin për azhurimin e të dhënave