• 04-08-2021

657 të infektuar dhe 920 të shëruar nga Covid-19 në Maqedoni

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 2347 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 657 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 920 pacientë të rikuperuar dhe 31viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Read Previous

Sot filloj sezoni i skijimit në Kodër të Diellit

Read Next

Nesër hyjnë në fuqi masat e reja antikovid, lokalet mbyllet në orën 18:00

%d bloggers like this: