• 01-12-2021

Ja sa të infektuar ka sot në Maqedoni nga Covid-19

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 2824 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 1100 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, 39% e të testuarve, përcjell nmk-post.com

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 585 pacientë të rikuperuar dhe 30 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Read Previous

Prosti*tutat e Shkupit në hall, pandemia na shkatërroi…

Read Next

Kujdes, EVN dërgon fatura të larta të muajt Nëntor për Energjinë Elektrike

%d bloggers like this: