Breaking News :

nothing found
14-08-2022

Fabrika “Wedel” në Hamburg përfshihet nga flaka (VIDEO)

Advertisement

Fabrika për prodhimin e pjesëve të veturave “Wedel” në Hamburg të Gjermanisë, është përfshirë sot herët në mëngjes nga zjarri, njofton nmk-post.

 

 

Një video e shkurtër dërguar në redaksinë tonë nga mërgimtarët tanë që jetojnë atje, shihet se si flakët kanë kapluar çdo pjesë të fabrikës.

 

Ende nuk dihet për shkaqet e zjarrit si dhe për të lënduar apo të vdekur./Nmk-post/

 

 

 

 

 

Advertisement

Read Previous

Kurti – Osmani, Dalja bashkë në zgjedhje problematizohet

Read Next

Hasani dhuron gjak: Dhuroni, mos pritni!