Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Ditën polic, natën haj*dut: Arr*estohet polici i dy*shuar për disa vje*dhje

Advertisement

Policia gjermane ka vendosur në pr*anga një tjetër polic, i cili dyshohet për disa vje*dhje.


Polici i arr*estuar, i identifikuar si një 30-vjeçar, dyshohet se ka kryer disa kr*ime në provincën e Bavarisë, së bashku me një tjetër person, i cili gjithashtu është arr*estuar.

Ish-polici, dyshohet se ka vj*edhur me forcë një telefon celular më 14 janar, e më pas e ka ofruar atë për shitje në internet.

Po atë mbrëmje, ata gr*abitën një makinë nga një person në Swifurt.

Ditën pasuese, 30-vjeçari dhe miku i tij depërtuan në dritaren e një dyqani argjendarësh në Bamberg dhe gr*abitën bizhuteri me vlerë më shumë se 100 mijë euro./Reporteri

Advertisement

Read Previous

Ahmeti: Problemi me Bullgarinë më i lehtë se me Greqinë, do e kalojmë shpejtë!

Read Next

Tensione në Kuvend, opozita shqiptare braktis sallën e Kuvendit