Breaking News :

nothing found
08-08-2022

Çfarë ka mbetur në sheshin ‘Skënderbej’, pas largimit të protestuesve

Advertisement

Protestuesit pasi i vunë flakën pemës së Krishtlindjeve tek Kryeministria, kanë bërë të njëjtin veprim edhe me pemën tek sheshi ‘Skënderbej’.

Protestuesit nuk kanë kursyer as zbukurimet e tjera të vendosura nga bashkia për festat e fundvitit.

Pas largimit të protestuesve, pas në sheshin ‘Skënderbej’ kanë mbetur zbukurimet e thyera dhe pema e djegur./tch

Advertisement

Read Previous

Në Maqedoni u shëruan 731 persona për 24 orë

Read Next

Arbitri që u bë shkak i ndërprerjes PSG-Bashaksehir, kishte bërë plot skandale edhe në Rumani