Breaking News :

nothing found
28-06-2022
  1. Home
  2. Lajme

Category: Shpallje

Kallashi bëhet “e gjallë” shfaqet tejet provokuese për fansat në Instagram (FOTO)

Kallashi bëhet “e gjallë” shfaqet tejet provokuese për fansat në Instagram (FOTO)

Valltarja Donjeta Kosumi, e njohur nga publiku si ‘Kallashi’, ka goditur edhe njëherë rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka postuar në Instagram një foto tejet provokuese për fansat Kujtojmë se tash e një kohë ‘Kallashi’…

Read More
Del në shitje vetura që mund të vozitet në të dy drejtimet

Del në shitje vetura që mund të vozitet në të dy drejtimet

Një reklamë interesante u shfaq në rrjetet sociale. Chrysler Voyager nuk është një makinë e huaj, por padyshim që nuk është si ato makinat që ju drejtoni, transmeton Telegrafi. Ky ekzemplar mund të zgjojë interes…

Read More
Dalin në treg çizmet anti-Covid për të ruajtur distancën, ja sa kushtojnë

Dalin në treg çizmet anti-Covid për të ruajtur distancën, ja sa kushtojnë

Një këpuctar nga Rumania, i cili bëri këpucë të mëdha gjatë valës së parë të epidemisë së koronavirusit për të siguruar distancën e përcaktuar midis njerëzve, nisi një linjë të re këpucësh dimërore – besoni…

Read More
UEFA: Shkëndija, më e mira nga Maqedonia

UEFA: Shkëndija, më e mira nga Maqedonia

Shtëpia e Futbollit në Evropë (UEFA) shpalosi renditjen e re të klubeve, pas përfundimit të xhiros së 5-tw të garave në grupe në Ligën e Kampionëve dhe Ligën Evropa. Nga skuadrat nga Maqedonia, vetëm Shkëndija…

Read More
I riu nga Gostivari rrezikon të mbetet në shtrat, familja kërkon ndihmë

I riu nga Gostivari rrezikon të mbetet në shtrat, familja kërkon ndihmë

Familja Selimi nga Sallareva po jetojnë në kushte të rënda, raporton TV Globi. Ndërkohë që dhimbjen më të madhe e kanë teksa shohin djalin e tyre, Adliun 26 vjeçar të cilit i janë bllokuar këmbët…

Read More