Breaking News :

nothing found
26-06-2022

Arrihet 100% efekti i vaksinës kundër koronavirusit

Advertisement

Vaksina e kompanisë “Moderna”, ka rezultuar të jetë 100 për qind efektive.

Kështu është bërë e ditur në bazë të një lajmi të publikuar pak më parë.

Ndryshe ka kohë që po synohet gjetja e një vaksine, dhe ajo e kompanisë “Moderna”, deri më tani ka rezultuar në bazë të hulumtimeve dhe analizave të bëra si vaksina më efektive.

Advertisement

Read Previous

KE: Vaksina ruse Sputnik V nuk do të distribuohet në BE

Read Next

Gashi: Në qeveri dhe Kuvend ka njerëz të lidhur me Islamin Radikal

%d bloggers like this: