Breaking News :

nothing found
01-12-2022

Gashi: Në qeveri dhe Kuvend ka njerëz të lidhur me Islamin Radikal

Advertisement

Kreu i Alternativës, Afrim Gashi është i ftuar në emisionin click-plus në TV21, për të folur rreth aktualitetit politike në vend, qeverinë dhe për ngjarjet e fundit me Bullgarinë, njofton nmk-post.

Kreu i Alternativës e ka përsëritur edhe njëherë intervistën e dhënë muaj më parë në TV Alfa, ku kishte deklaruar se në listat e LSDM-së për deputet, ka njerëz të lidhur me Islamin radikal.

“Po, ka njerëz të Islamit radikal në qeverisjen aktuale, ka edhe në Kuvend edhe në Qeveri”, ka deklaruar Gashi duke aluduar në Lëvizjen Besa./Northmacedonia-post/

Advertisement

Read Previous

Arrihet 100% efekti i vaksinës kundër koronavirusit

Read Next

“Islami Radikal”, Hoxha i përgjigjet Gashit: Nuk ke të drejt të flasësh, të është anuluar viza Amerikane