Breaking News :

nothing found
30-09-2022

Aksion policor në “Rrugën e Kaçanikut” Shkup, konfiskohet dro*gë

Advertisement

Një aksion policor po zhvillohet dje në rrugën e Kaçanikut në Shkup, konfirmoi MPB. Nga Ministria e Punëve të Brendshme sqarojnë se kanë konfiskuar lëndë narkotike, gjegjëshit marihuanë. MPB nuk zbulon më shumë detaje pasi aksioni policor ende po zhvillohet.

Sipas burimeve të mediave, bëhet fjalë për një grup të tregtarëve të drog*ës, ndërsa është angazhuar njësiti special “Tigrat”.

Advertisement

Read Previous

Zaev dhe Spasovski me pagat më të larta, ja lista e plotë

Read Next

23 vjet nga sulmi i dytë në familjen Jashari