Breaking News :

nothing found
28-03-2023

Aksident i rëndë në Shkup, vetura futet në zyrën e një noteri (FOTO)

Advertisement

Sot herët në mëngjes në lagjen autokomandë të Shkupit një veturë e tipit “Opel Astra” nga shpejtësia e madhe ka humbur kontrollin dhe është aksidentuar rëndë duke u futur në zyrën e një noteri, njofton NMK-post.

 

 

Në fotografit e dërguara në redaksinë tonë, shihet se vetura është tërësisht e shkatërruar, sikur se edhe zyrat e noterit. Nga MPB ende nuk jepen detaje se a ka të vdekur apo të lënduar nga ky aksident.

 

 

Policia pritet gjatë ditës të del me shkresë zyrtare./Nmk-post/

 

Advertisement

Read Previous

Baton Haxhiu: Albin Kurti s’ka guxim për të vendosur asgjë

Read Next

Tetovari që “vesh” dhe zbukuron veturat në Zvicër