Breaking News :

nothing found
08-06-2023

Ahmeti: “Sigurisht se do ta marr vaksinën anti-covid”

Advertisement

Lideri I BDI-së Ali Ahmeti pozitivisht I është përgjigjur pyetjes pyetjes nëse do të vaksinohet me vaksinën anti-covid kur të arrijë në vendin tonë, njëjtë sikurse liderët e shumë vendeve perëndimore që publikisht kanë deklaruar se do ta bëjnë këtë gjë, për të senzibilizuar opinionin për këtë process mjaft të rëndësishëm në betejën anti-covid.

“Sigurisht se do ta marr vaksinën anti-covid” – ka thënë Ali Ahmeti në Klan Debat. /KlanMacedonia

Advertisement

Read Previous

Anketa/ BDI 6.7, ASH 4.6, BESA 2.4 dhe AA 0.5

Read Next

Moti me vranësira të ndryshueshme, temperatura deri më 17 gradë