Breaking News :

nothing found
08-06-2023

Moti me vranësira të ndryshueshme, temperatura deri më 17 gradë

Advertisement

Në pjesën më të madhe të vendit sot do të mbaj mot me vranësira dhe kohë pas kohe me diell, posaçërisht në pjesët veriore. Në pjesët perëndimore të vendit do të jetë me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut. Temperatura maksimale do të sillet në interval prej 9 deri në 17 gradë Celsius

 

Në Shkup do të mbaj mot me vranësira të ndryshueshme. Temperatura maksimale do të arrij deri në 14 gradë Celsiusë.

Advertisement

Read Previous

Ahmeti: “Sigurisht se do ta marr vaksinën anti-covid”

Read Next

Zaev: Regjistrimi patjetër do të realizohet