26 viktima dhe 1295 raste të reja me Covid

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 3 315 testime per COVID dhe prej tyre 1295 kane rezultaur pozitivë, ose 39 perqind e testeve. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 26 pacientë, ndersa janë shëruar edhe 429 persona.

Advertisement

Read Previous

Sonte do të mbahet seancë qeveritare ora 20:00

Read Next

Maqedonia me 4 shqiptarët shkruan historinë

%d bloggers like this: