Breaking News :

nothing found
06-02-2023

25-vjeçari vi ktima më e re e Kovid-19 në 24 orët e fundit në Maqedoni

Advertisement

Sot, janë regjistruar 33 vd ekje nga koronavirus, duke e çuar numrin e të vd ekurve që nga fillimi i pandemisë në Maqedoni në 4,322.

Vi ktima më e re e covid-19 në 24 orët e fundit është një person 25-vjeçar nga Gjevgjelia. Ka edhe dy persona të vd ekur nën 50 vjeç, dmth një pacient 49-vjeçar nga Manastiri, dhe në Tetovë në 40 vjeç.

Ndërsa një pa cient vd iq në shtëpi dhe 32 në spital, sipas ISHP-së./tv21

Advertisement

Read Previous

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Read Next

Kurti për konfiskimin e pasurisë: Do t’i japim fund parullës “Rroga e vogël, fitimi i madh”