• 15-05-2021

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

24 orët e fundit janë kryer 3610 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 949 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 33 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 737 persona./nmk-post

Read Previous

Blinken: Është koha të tërhiqemi nga Afganistani

Read Next

25-vjeçari vi ktima më e re e Kovid-19 në 24 orët e fundit në Maqedoni

%d bloggers like this: