• 25-10-2021

213 të infektuar dhe 632 të shëruar nga Covid-19 në Maqedoni

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 741 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 213 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 632 pacientë të rikuperuar dhe 26 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Read Previous

Edhe Tetova do të bëhet me spital të ri modular për Covid 19

Read Next

SHBA nis sot vaksinimin anti-COVID

%d bloggers like this: