Breaking News :

nothing found
29-09-2022

Zharko Karaxhovski pozitiv me Koronavirus

Advertisement

Zharko Karaxhovski, kryetar i Komisionit për sëmundje ngjitëse, ka rezultuar pozitiv me Covid 19, meson Kanal 5, transmeton nmk-post.

 

Ai për momentin po qëndron në shtëpi i izoluar dhe në gjendje të mire shëndetësore. Gjithashtu, edhe gruaja e tij mbetet në izolim.

 

Sipas sondazhit epidemiologjik, këto ditë Dr. Karaxhovski nuk kishte kontakte me anëtarët e tjerë të familjes së gjerë, kolegë nga ISHP, dhe as me anëtarët e Komisionit për Sëmundjet Infektive./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Qentë endacak “shëtisin” lirshëm brenda Spitalit të Kërçovës

Read Next

“Milani i pa ndalshëm”, fiton edhe me 10 lojtarë