• 23-09-2021

Zevendesministri Hasani humb xhaxhain nga Covid 19. Mesazh prekës

Zevendesministri Ilir Hasani humb xhaxhain nga virusi Covid-19. Në rrjetin social facebook ai ka bërë një mesazh prekës.

“Bilanci i sotëm i Covid-19 prej 30 viktimave është shumë i dhimbshëm për mua. Në këtë numër është edhe një njeri që për mua kishte një rëndësi të veçantë. Prehu në Parajsë axha Qamil” shkruan Hasani.

 

 

Read Previous

COVID-19: 30 viktima dhe 947 pozitiv

Read Next

Ministri Hoxha viziton qumshtoren Alpi në Tetovë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: