• 18-04-2021

Tateshi: Maqedonia nuk ka protokoll për kurim të të infektuarve

Në emisionin “click-plus” sonte ishin të ftuar zv/ministri i shëndetësisë, Ilir Hasani dhe mjeku Bekim Tateshi nga Aleanca për Shqiptarët.

Bekim Tateshi nga ana e ASH-së foli edhe për protokolin e shërimit të Covid-19 ku tha se në Maqedoni akoma nuk ka protokol për të shëruar personat që janë të infektuar me Covid-19, përcjell nmk-post.com

Për më shumë ndiq VIDEON:

https://www.facebook.com/tv21hd/videos/496379944853143

Read Previous

Hasani tregon pse nuk ka mjaftueshëm vaksina Maqedonia e Veriut

Read Next

Hasani: Do të lejojmë faljen e teravive, nëse na lejojnë numrat me Covid-19

%d bloggers like this: