• 20-09-2021

Tërmet i f0rtë në Shqipëri, ja sa ballë ishte!

Lëkundje të f0rta tërmeti janë ndjerë para pak minutave në Shkodër, përcjell NMK-post

Raportohet se lekundjet jane ndjere dhe ne Tirane e ne Shqiperine e mesme duke shkaktuar pánik tek banoret.

Sipas te dhenave, termeti ka pasur magnitude 4.7 balle.

Nga tërmeti nuk janë raportuar dēme materiale./NMK-post

Read Previous

Filipçe paralajmëron masa të reja nëse është e nevojshme

Read Next

Shtrenjtohet jetesa në Maqedoni – 500 euro janë harxhimet minimale për një muaj

%d bloggers like this: