Breaking News :

nothing found
01-02-2023

Tahiri: Qeveria Kurti zhurmën si tupan, e punët kërkah

Advertisement

Deputeti i AAK-së, Besnik Tahiri ka thënë se Qeveria Kurti ende nuk ka prezantuar program.
Ai thotë se qeveria zhurmën e ka si tupan, e punët kërkah.
“Qeveria Kurti është duke qeverisur pa program. Po e shohim që kjo qeveri është e pushtetit dhe jo e shtetit. Kjo qeveri po shihet që e ka zhurmën shumë të madhe e punët kërrkah, zhurmën si tupan e punët askah, e njëkohësisht po e shohim që po ka kohë të shkojë në fushata në Shqipëri e s’po ka kohë të merret me detyrar prioritare dhe të qeverisë me një program transparent dhe që është në mbikëqyrje të Kuvendit”, ka thënë Tahiri./Periskopi/

Advertisement

Read Previous

Borisov nuk do të jetë kandidat për kryeministër në Bullgari

Read Next

Filipçe tregon kur do të mbërrijnë vaksinat “Pfizer” në Maqedoni