Situata drejt përmisimit, ja sa të infektuar dhe të vdekur u regjistruan në Maqedoni

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se brenda 24 orëve janë bërë 2995 testime, ndërsa janë regjistruar 984 rastë të reja me Covid-19.

Sot Instituti për Shëndet Publik ka regjistruar 631 pacientë të shëruar.

Ndërkohë nga Ministria e Shëndetësisë kanë bërë të ditur se 24 persona kanë ndërruar jetë./Northmacedonia-post/

Advertisement

Read Previous

Burgjet e stërmbushura, kërkohet lirim për një pjesë të burgosurve

Read Next

KFV Shkëndija mund Enhalonin

%d bloggers like this: