• 28-11-2021

KFV Shkëndija mund Enhalonin

KFV Shkëndija ka mundur KFV Enhallonin nga Struga, në kuadër të Ligës së Dytë në Futsall. Ndeshja e luajtur në Tetovë përfundoi me rezultat 3:2 në favor të vendasve, përcjell NMK-Post.

Edhe përkundër dominimit të vendasve, mund të thuhet se ndeshja ishte e barabartë në pjesën më të madhe të lojës. Megjithatë  vendasit treguan aftësinë e tyre duke shfrytëzuar rastet që i patën./NMK-Post

Read Previous

Situata drejt përmisimit, ja sa të infektuar dhe të vdekur u regjistruan në Maqedoni

Read Next

Shkëndija nuk di për humbje, Gjoka: I rëndësishëm “shpirti i garës” (Video)

%d bloggers like this: