Breaking News :

nothing found
04-12-2022

Shtrenjtohen derivatet e naftës

Advertisement

Çmimi i benzinës do të rritet për një denarë, ndërsa çmimi i dizelit do të rritet për një denarë e gjysmë, kështu vendosi sot Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE).

Çmimi me pakicë i Eurosuper BS-95 do të shitet për 60.5 denarë për litër, eurosuper BS-98 do të shitet për 62.5 denarë për litër ndërsa Eurodisel do të rritet shitet për 53 denarë për litër.

 

Advertisement

Read Previous

SAMSUNG LANSON NGJYRAT E REJA GALAXY NOTE 20 5G DHE GALAXY Z FLIP 5G

Read Next

Të gjitha pikat e errëta të vdekjes së Maradonës, nën akuzë mjeku personal