SAMSUNG LANSON NGJYRAT E REJA GALAXY NOTE 20 5G DHE GALAXY Z FLIP 5G

Samsung po sjell disa ngjyra të reja të lezetshme në disa nga pajisjet e saj më të njohura.

Si Samsung Galaxy Note 20 5G ashtu edhe Galaxy Z Flip 5G po marrin ngjyra të reja për sezonin e festave.

Galaxy Note 20 tani do të jetë i disponueshëm në një ngjyrë të re Mystic Red, e cila bashkohet me formacionin aktual të Mystic Bronze, Mystic Green dhe Mystic Grey.

Në anën tjetër, Galaxy Z Flip 5G do të jetë i disponueshëm në Mystic White, i cili bashkohet me opsionet e ngjyrave Mystic Bronze dhe Mystic Grey që aktualisht janë në dispozicion.Samsung Galaxy Note 20 5G është modeli më miqësor ndaj konsumatorit në linjën Note, duke u ulur nën Note 20 Ultra në çmim falë disa shkurtimeve në harduerin e tij. Pajisja ofron një ekran mbresëlënës të madh 6.7 inç me një prerje me vrima për kamerën e përparme. Në pjesën e pasme, ka një kamerë me lente trefishe, me një sensor kryesor 12 megapiksel, një sensor 64MP me lente telefoto dhe një sensor 12MP me një lente ultrawide. Nën kapuç, telefoni ofron një procesor Qualcomm Snapdragon 865+ , me 8 GB RAM dhe 128 GB ose 256 GB hapësirë ​​ruajtëse, duke e bërë atë një nga telefonët më të fuqishëm në treg.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like