Breaking News :

nothing found
16-08-2022

Qytetari kërc ënon komisioneren, refuzon t’i skenohen duart (VIDEO)

Advertisement

Kallxo.com sot me një video-material nxorri dëshminë ku i dyshuari shihet dhe dëgjohet duke iu drejtuar me fjalë kërc ënuese komisioneres e cila ishte duke tentuar ta verifikojë. Nga burime brenda poli cisë thonë se i njëjti person është shoqëruar në polici ndërsa në lidhje me rastin është njoftuar edhe prokurori i shtetit./Kallxo.com

VIDEON E PLOTË MUND T’A SHIHNI KËTU

Advertisement

Read Previous

Policia e vlerëson të qetë procesin zgjedhor

Read Next

ASH-AA: Një kuti vaksina për një Jugosllavi të re