Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Qytetari i afrohet Albin Kurtit duke bërtitur: Sherrin ke me ia pa Vjosës

Advertisement

Një qytetar në Shtime ka ndërhyrë gjatë ecjes së Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit në këtë qytet i cili iu ka afruar kryetarit të VV’së duke bërtitur “Sherrin ke me ia pa Vjosës o Albin”.

Kryetari i VV’së Albin Kurti dhe u.d së presidentit Vjosa Osmani kanë parakaluar nëpër qytetin e Shtimes me shumë simpatizantë të tyre, raporton Gazeta Express.

Gjatë këtij parakalimi një qytetar i është afruar Kurtit e Osmani duke iu drejtuar me gisht kryetarit të VV’së se do t’ia sheh sherrin Vjosa Osmanit që ka lidhur koalicion.

“Sherrin ke me ia pa Vjosës o Albin” , ka thënë ai në Shtime

Advertisement

Read Previous

Besian Mustafa, i drejtpërdrejt dhe i sinqertë me secilin qytetarë

Read Next

Për momentin nuk do të ketë shtrëngim të masave në Maqedoni