Breaking News :

nothing found
27-03-2023

Pse Vuçiq sot do të takohet me përfaqësuesit e serbëve të Kosovës?

Advertisement

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq do të mbajë sot një takim me përfaqësuesit politikë të serbëve nga Kosova, raporton Tanjug, përcjell Kosova Post.

Takimi është planifikuar për në mesditë në Pallatin e Serbisë, në të do të marrë pjesë drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, , dhe pas takimit janë paraparë deklarata për media, raporton Tanjug. Ndërkaq nga zyra e presidentit serb nuk bëjnë të ditur temën e takimit dhe nuk japin hollësi të tjera.

Advertisement

Read Previous

Edhe një tërmet tjetër në rajon. Ballkani dridhet!

Read Next

Kosovë: President të ri apo zgjedhje të parakohshme?