• 20-09-2021

Breshër në disa vendbanime të Shkupit (VIDEO)

Megjithë temperaturat përvlëuese që kanë kapluar Maqedoninë e Veriut këtë javë, në orët e sotme të pasditës në disa pjesë të vendit filluan shira intensiv.

Të reshurat e shiut janë prezente në gjith kryeqytetin e disa vendbanime të Shkupt janë kapluar nga breshëri. /SHENJA/

Read Previous

E moshuara ruse shpëton fëmijën, priti djalin që ra nga 20 metra lartësi (VIDEO)

Read Next

Vuçiq arrin në Shkup për takimin me Zaev dhe Ramën në kuadër të “Mini-Shengenit

%d bloggers like this: