• 01-12-2021

Prishtina luan kundër Barcelonës

Mabetex Prishtina ka mësuar rivalin për raundin e 1/16 të Champions Leaguee në futsall.

Skuadra kryeqytetase kaloi në këtë raund pasi që mposhti në atë të parin, Tiranën.

Shorti ka caktuar që prishtinasit të kenë si kundërshtar në këtë raund skuadrën e Barcelona Lassa

Ndeshja do të luhet në Spanjë dhe do të jetë mjaft e vështirë.

Read Previous

Kida bën ndryshimin e papritur në pamje

Read Next

Mickoski: Qeveria ka dështuar, të thirret takim liderësh

%d bloggers like this: