Breaking News :

nothing found
01-02-2023

Kida bën ndryshimin e papritur në pamje

Advertisement

Kida ka vendosur të bëjë ndryshimin e papritur në dukje.

Kida është një prej emrave të estradës, e cila tregohet shumë e guximshme me ndryshimet që bën në dukje, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ndau me ndjekësit disa fotografi, teksa shfaqet me dukje krejtësisht tjetër, pasi vendosi të pres flokët dhe t’i ngjyrosë ato.

Ajo vendosi që t’i ngjyros flokët me ngjyrë të verdhë dhe ky ndryshim po i shkonte shumë asaj.

 

Këngëtarja ka postuar disa fotografi në Instagram, në të cilat shfaqet e veshur në të zeza, ndërsa mori komente pozitive nga ndjekësit.

Para pak ditësh, Kida ka zbuluar një pjesë të këngës së re, të cilën pritet ta publikojë së shpejti. /Lajmi.net/

 

Advertisement

Read Previous

Maqedonia e Veriut me rrezik mesatar për korrupsion

Read Next

Prishtina luan kundër Barcelonës