Breaking News :

nothing found
05-10-2022

Nga sot çmime të reja të derivateve të naftës

Advertisement

Sot, Komisioni Rregullator i Energjisë do të shpallë listën e re të çmimeve për derivatet e naftës, e cila do të jetë në fuqi deri të hënën e ardhshme, përcjell nmk-post.com

ЕUROSUPER BS-98 rriten për 1,5 denar/litër, dhe do te kushtoje 65,00 den.

ЕUROSUPER BS-95 do të shitet për 63.00 denarë për litër.

Dizelli do të shitet për 54,50 denarë, ndërsa Vaj për Djegie Ekstra i Lehtë 1 (EL-1) për 54.50.

Javën e kaluar, me vendim të Rregullatorit, çmimi i benzinës Super-98 dhe Super-95 u rrit me 1 denar, dhe çmimi i naftës u rrit me 0.50 denarë.

Advertisement

Read Previous

GJENDET I V*DEKUR 46-VJEÇARI NGA VITIA QË U RAPORTUA I ZHDUKUR

Read Next

MekGregori për Khabibin: Jam i sigurtë se ai ka frikë