Breaking News :

nothing found
18-08-2022

Nëna dhe i biri i saj gjenden të vdekur në shtëpinë e tyre në Shkup

Advertisement

Gruaja 97 vjeçare dhe i biri i saj janë gjetur të vdekur në rrugën “Prizrenska” në Shkup.

Trupat e të vdekurve janë gjetur dje pas orës 20:00.

Vdekja është konstatuar nga Mjeku i Ndihmës së Shpejtë pa shenja dhune, ndërsa me urdhër të Prokurorit Publik trupat e të vdekurve janë çuar për autopsi.

Advertisement

Read Previous

Britania kalon në izolimin e tretë kombëtar

Read Next

Basha: Nëse nuk e ndalim Ramën do të përballemi me krizë urie