Breaking News :

nothing found
06-02-2023

Milaim Zeka publikon fotografinë e Adem Jasharit duke pirë birra

Advertisement

Gazetari i njohur, Milaim Zeka ka publikuar sot një fotografi ku shihet Adem Jashari me miq duke pirë al kool.
Qe disa ditë në mediat kosovare është duke u përfolur kjo temë rreth Adem Jasharit, gjë e cila edhe ka nisur një debat të ash për mes Zekës dhe imamëve kosovarë, në veçanti Shefqet Krasniqi.

“Tash unë me ju thënë që e kam në xhirime Adem Jasharin t’u pi birra, Adem Jashari ka pi birra. S’ka pasë fare të bëjë me këta eks tre mistët, Mu xhah edin sat. Adem Jashari ka qenë shqiptar, Kristal shqiptar ka qenë”, kishte thënë Zeka./Pacensur

Advertisement

Read Previous

Biden: Është koha që t’u jepet fund luftërave të gjata të Amerikës

Read Next

Ligji për shtetësinë, deputeti Snopçe: Është jetike për mijëra shqiptarë