Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Merret vendimi, ja sa lojë mungon Messi

Advertisement

Komiteti Disiplinor i Federatës së Futbollit në Spanjë, ka marrë vendimin për Lionel Messin.

Ylli argjentinas është dë nuar me dy ndeshje moslojë për shkak të kartonit të kuq që e mori në finalen e Superkupës së Spanjës.

Lojtari do të mungojë në ndeshjen e Copa del Rey kundër Cornellas dhe në La Ligas kundër Elches.

Ky është lajm i mirë për tifozët e Barcelonës, pasi Messi rrezikoi të ndëshkohej me 4 ndeshje./IndeksOnline/

Advertisement

Read Previous

Haradinaj Vuçiqit: Mos u nervozo, Kosova kërkon atë që i takon

Read Next

Kreu i mafies turke arrestohet në Shkup, ishte takuar me biznesmenë dhe politikanë