Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Makina shtyp për vde*kje një person në Sllatinë të Tetovës

Advertisement

Një ngjarje e rën*dë ka ndodhur para pak çastesh, ku në magjistralen Tetovë-Jazhincë më saktësisht në fshatin Sllatinë, një makinë në lëvizje ka shtypur për vde*kje një person, njofton nmk-post.

 

Sipas burimeve, ende nuk dihet identiteti i personit, por policia dhe prokuroria publike janë në vendngjarje dhe po e hetojnë rastin.

 

Sipas dëshmitarëve ndihma e shpejtë e spitalit të Tetovës, vetëm ka konstatuar vde*kjen e tij. Gjjithashtu, dëshmitarët okularë kanë deklaruar se personi që ka shtypur këmbësorin është larguar nga vendi i ngjarjes./Northmacedonia-post/

Advertisement

Read Previous

Ja sa ka të infektuar nga Covid-19 në Maqedoni

Read Next

Shkupi ndër qytetet më të ndotur. Ekspertët: Ndotja do të jetë problem në negociatat me BE-në