Breaking News :

nothing found
30-03-2023

Ja sa ka të infektuar nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 1715 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar -659 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 774 pacientë të rikuperuar dhe  24- viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Foto Lajm – DÇP: Burgu i Idrizovës me kushte mesjetare! Foto

Read Next

Makina shtyp për vde*kje një person në Sllatinë të Tetovës