Breaking News :

nothing found
14-08-2022

Kurti takon serbët dhe e shqiptarët në Shtërpc

Advertisement

Sot paradite në Shtërpce, Lideri i VV Albin Kurti ka takuar grupin e qytetarëve serbë dhe shqiptarë, të cilët sipas tij ata i ka bashkuar kauza për mbrojtjen e lumit të tyre nga ndërtimi i një hidrocentrali të vogël, përcjell nmk-post
Ai këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet rrjetit social facebook i cili më tej tha se 14 shkurti është referendum
Shih postimin e plotë KËTU!

Advertisement

Read Previous

“Që fëmijë kam pasur qejf muskujt”, Dorina Mema tregon si i lindi dëshira për një trup të tonifikuar

Read Next

Letër ngushëllimi nga rektori i UT-së për Profesor Sinadinovski