Breaking News :

nothing found
27-11-2022

KQZ sot shpall rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Podujevë e Mitrovicë të Veriut

Advertisement

Komisioni Qendror Zgjedhor do të shpallë sot rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të jashtëzakonshme të mbajtura të dielën.

KQZ shpall rezultatet përfundimtare në ora 10:00. Zgjedhjet e jashtëzakonshme u mbajtën të dielën e 29 nëntorit, në Podujevë si dhe në Mitrovicën e Veriut.

Advertisement

Read Previous

Bajram Gecaj i quan të pabesë Vjosa Osmanin e Haxhi Avdylin

Read Next

ELON MUSK PREMTON TË DËRGOJË NJERËZ NË MARS DERI VITIN 2026