Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Kapet shoferi i veturës i cili shkeli këmbësorin në Sllatinë

Advertisement

35 vjeçari nga Përshefca sonte rreth orës 22:30 minuta është kapur nga organet e rendit të Policis së Tetovës.

Jozyrtarisht i njejti është atrestuar dhe mbahet për procedur të mëtutjeshme.

Mbrëm 35 vjeçari nga fshati Përshefcë i Tetovë ka shkelur për vdekje në Sllatinë një banorë të fshatit Debresh të Gostivarit dhe ka ikur nga vendngjarja./Tv Koha

Advertisement

Read Previous

Osmani: Zaev po rrezikon karrierën e tij politike për të çuar Maqedoninë në BE (VIDEO)

Read Next

TV-Telma: Në Haraçinë u gjet ma*ri huana e vje dhur në Vallandovë