Breaking News :

nothing found
29-03-2023

Jetës normale i kthehemi dimrin tjetër, thotë krijuesi i vaksinës

Advertisement

Ndikimi i vaksinës së re Covid do të fillojë efektin gjatë verës dhe normaliteti do të kthehet në dimrin e ardhshëm, ka thënë një nga krijuesit e saj.

Prof Ugur Sahin, bashkëthemelues i BioNTech, tha se ky dimër do të jetë ende i vështirë pasi vaksina nuk do të kishte një ndikim të madh në numrin e infeksioneve, transmeton rtv21.tv.

Advertisement

Read Previous

Kuqezinjtë sot në fushë! Shqipëria në orën 18:00, më pas Kosova

Read Next

Shpat Kasapi na prezanton për herë të parë me të dashurën e tij (FOTO)