• 25-10-2021

Shpat Kasapi na prezanton për herë të parë me të dashurën e tij (FOTO)

Më në fund është zbuluar se kush është e dashura e Shpat Kasapit.
Shpat Kasapi është përfolur shumë rreth marrëdhënies me partneren e tij, e cila deri më tani nuk është shfaqur në publik.
Ajo quhet Selvije dhe për herë të parë është shfaqur krah Shpatit në “backstage” e emisionit “Shiko Kush LUAN”, ku këngëtari ishte një ndër të ftuarit e puntatës së tetë të “Shiko Kush LUAN”.

Siç shihet në foton marrë nga “backstage”-t e emisionit, të cilat janë një risi para dhe pas çdo publiciteti këtë sezon, Selvija shihet një vajzë mjaft tërheqëse dhe vlen të thuhet se dyshja shkojnë shumë si çift./Lajmi.net

Read Previous

Jetës normale i kthehemi dimrin tjetër, thotë krijuesi i vaksinës

Read Next

Në institutin e Filmit Danez premierë e filmit ,,RRËNJËT SHQIPTARE-DHEU DANEZ”

%d bloggers like this: